חדרי ילדים

 
 

 
   
 
ארונות פתיחה בהתאמה אישית

ארונות פתיחה בהתאמה אישית ארונות פתיחה, הם ארונות שיש להן דלתות הנפתחות כלפי חוץ, בשונה מארונות הזזה, כאשר דלתותיהם נפתחות לצדדים באמצעו


פורסם: 8/23/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית ארונות ילדים

ארונות פתיחה בהתאמה אישית

ארונות פתיחה, הם ארונות שיש להן דלתות הנפתחות כלפי חוץ, בשונה מארונות הזזה, כאשר דלתותיהם נפתחות לצדדים באמצעות מסילה. היתרון ברכישה של ארונות פתיחה בהתאמה אישית , הינו שהם מנצלים את העומק של הארון למשל באחסנת בגדים על מדפים. החיסרון היחיד בארון הפתיחה, שהוא גוזל מהחלל של החדר, בזמן פתיחת הדלתות, כך שניתן לרכוש ארונות פתיחה לחדרי שינה שיש בהם חללים גדולים יותר. חשוב, כי יהיה מרווח סביר בין הרהיטים הנמצאים בחלל החדר, לבין הארון, כך שיהיה מרווח סביר שלא יפריע בעת פתיחת דלתות הארון. ארונות הפתיחה, יתאימו לחדרי שינה של ילדים, חדרי אורחים וכן, חדרי אחסון.
 
עיצוב דלתות הארונות בארונות הפתיחה
 
ניתן לעצב את הדלתות של ארונות פתיחה בהתאמה אישית , על פי הטעם האישי שלכם, שכן, ניתן יהיה להזמין ארונות אלה בהתאמה אישית על פי הסגנון של שאר הריהוט בחדר. היתרון הנוסף הינו שארון הפתיחה ניתן לניוד בקלות יותר משאר הסגנונות של הארונות. גם מראה קדמית על דלת ארונות הפתיחה, ניתן להזמין בהתאמה אישית, גם שהתקנת מראות על דלתות הארון, יקנו תחושה של מרחב גדול יותר. ישנו יתרון רב בהזמנה של ארונות פתיחה בכך שהם מתאימים בדיוק לצרכים האישיים שלכם, למשל ארון פינתי לפינה של החדר, ארון לנישה וכדומה. העיצוב של הארון הוא האלמנט החשוב כך, שאתם תחליטו כיצד תפתחו את דלתות הארון.
 
ארונות קיר עם דלתות פתיחה
 
כאשר קיימת נישה עמוקה בחדר השינה, תוכלו לנצל אותה כך שהארון לא יגזול מחלל החדר תוכלו לעצב אותו כראות עיניכם ותנצלו את החלל עד תום, מבלי  לחשוש כי ארונות פתיחה בהתאמה אישית , יגזלו את החלל בחדר השינה שלכם או בכל חלל אחר, אם זה ארון כניסה, ארון בחדר האחסון, או ארון בחדר השינה של הילדים. ניתן להזמין ארונות פתיחה בהתאמה ועיצוב שלכם, אצל יצרניות ארונות נלווים לאמבטיה, חנויות המפעל ואולמות התצוגה ששם נמצאים נגרים שיעצבו וישרטטו לכם את הארון על פי הטעם האישי שלכם. המחירים של הארונות ישתנו, על פי חומר הגלם שמהם הם עשויי, פרזול תוספות וכדומה.