חדרי ילדים

 
 

 
   
 
חדרי שינה מעוצבים לנוער

השנה, חדרי שינה מעוצבים לנוער הם חדרים מפנקים במיוחד אשר שם המשחק בהם הוא הגודל: ארונות גדולים ורחבי יריעה, מיטות גדולות בהתאמה אישית, שולחנ


פורסם: 5/16/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות ילדים
השנה, חדרי שינה מעוצבים לנוער הם חדרים מפנקים במיוחד אשר שם המשחק בהם הוא הגודל: ארונות גדולים ורחבי יריעה, מיטות גדולות בהתאמה אישית, שולחנות כתיבה יקרים, ועוד. במילים אחרות: גם אם החדר פיזית נחשב לקטן השימוש ברכיבי האחסון והישיבה בו יהיה נוח, מרווח ויגרום לכם להרגיש כמו בחדר מאד גדול.
 
רכיבי אחסון מפוארים ונוחים
 
מדפי כוורת צמודי קיר בכל העיצובים, כונניות ספרים מפוארות, ארונות בוטיק עם פרזול בתכנון אדריכלי, ועוד מרב הפתעות כמו שידות נוער, שידות ליד המיטה ועוד. כאשר רכיבי אחסון נרכשים מחנות של חדרי נוער היו בטוחים שלא רק בעיצוב בוטיק מדובר, אלא בהתאמה חסרת פשרות לצרכי האחסון של בני התשחורת בכל הגילאים.

רכיבי ישיבה ושכיבה מתוחכמים
 
מיטת נוער קבועה עם מזרני לטקס אירופלקס וארגז מצעים, ספה לישיבה בחדר אשר נהפכת למיטה נוספת: ספת נוער מתקפלת נוחה לתפעול. כסאות בוטיק מפוארים, ועוד מגוון הפתעות כמו פופים וכריות ישיבה מעוצבות. יש למה לחכות!

שולחנות המותאמים לשימוש הנוער
 
שולחן כתיבה רחב יריעה, שולחן כתיבה עם כוננית אחסון, שולחן כתיבה למחשב ועוד מגוון שולחנות יצירה בהתאמה אישית לנוער. השולחנות שלנו מעוצבים ומותאמים אישית לכל בן נוער לו נדרש חדר חדש למגורים לטווח הארוך.
 
התקני תאורה מעוצבים
 
תאורה מרכזית בהתאמה אישית לחדרי הנוער, תאורת לילה, ועוד מגוון הפתעות. כל גוף תאורה – מעוצב בהתאמה אישית לצרכי החדר.
 
בדים וטפטים לעיצוב חדרי נוער
 
·         שטיחים לחדרי נוער: שאגי, בד אחיד, חלקים ועוד.
 
·         טפטים לחדרי נוער: טפטים להדבקה על קירות המעוצבים על פי תכנים של חדרי נוער.
 
·         וילונות לחדרי נוער.
 
ניתן לרכוש ציוד זה בהתאמה תלת ערכית: טפטים, שטיחים ווילונות או לרכוש כל אחד מהם בנפרד ולהתאים אישית על פי המתווה העיצובי הקיים בחדר.
 
שונות
 
מדפי אחסון ניידים לציוד ספייר או תכולה שלא זקוקים לה, ארונות גבוהים לאחסון ציוד עודף כמו בגדי חורף בקיץ ולהיפך, מצעים מעוצבים לחדרי נוער, ועוד מגוון הפתעות חמות ומעודכנות לחדרי הנוער המודרניים. נסייע לכם להתאים חדרי שינה מעוצבים לנוער ביסודיות.
 
למידע על חדרי שינה מעוצבים לנוער – צרו קשר עם חברת חדרי השינה והמזרונים!