חדרי ילדים

 
 

 
   
 
מיטות נוער בעיצוב וינטאג'

 מיטות נוער שיחזירו את הבית שלכם מאות שנים אחורה, אבל אל דאגה: אלו מיטות אורטופדיות, משוכללות ונוחות ביותר.


פורסם: 5/30/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית מיטות נוער
מיטות נוער שיחזירו את הבית שלכם מאות שנים אחורה, אבל אל דאגה: אלו מיטות אורטופדיות, משוכללות ונוחות ביותר. למעשה, אנו נמצא לכם בדיוק את המזרון אליו הייתם מורגלים מאז ומעולם, ולא תחושו הבדל: אם כבר תחושו – הוא יהיה רק לטובה, אבל החלק החיצוני של המיטה ייראה ממש טוב וייקח את הבית שלכם לאירופה הקלאסית ואף לפני כן.
 
בסיסי מיטות מעוצבים מכל הסוגים
 
בסיסי מיטות עגולים, בסיסי מיטות בצורת גל סינוס, בסיסי מיטות עבים ודקים. אנו עובדים עם כל בסיסי המיטות עבור כל סוגי החדרים. אנו נשמח לקבל את אפיון החדר שלכם: תמונה ומידות, ולסייע לכם להתאים בסיס מיטה אולטימטיבי. לפני שקונים מזרון, בוחרים בסיס מיטה המתאים לעיצוב הביתי ובפרט – של חדר השינה בו הוא מתוכנת להיות מוצב.
 
מזרוני בוטיק אורטופדיים המספקים 100% נוחות
 
אנו נסייע לכם להגשים בדיוק את המזרון שהיה לכם ואשר הורגלתם לישון עליו: אנו נפגיש אתכם עם עשרות דגמים של ויסקו, לטקס, מזרוני קפיצים ופולימרים ואתם תוכלו להחליט בקלות מהו המזרון המתאים לכם ביותר. 100% נוחות מובטחת, אך מומלץ להתייעץ עם האורטופד שלכם לפני בחירת המזרון. בחירת מזרון עשויה להיות מאתגרת, וקל מאד לעשות בה טעויות. אנו כמובן נסייע לכם לקבל החלטה רציונלית כמיטב יכולתנו אך לבסוף אין כמו התייעצות כנה עם הרופא האורטופדי שלכם.
 
ארגזי מצעים ותוספות מיטה מעניינות
 
ארגזי מצעים מתקפלים, חלק מהמיטות מכילות מזרון נוסף. המיטות בחלקן גם מתקפלות לספות קטנות המשמשות כהתקן ישיבה רגיל ביום יום. בן הנעורים שלכם יוכל לתפעל הכל לבדו, שכן בשונהה מימי העבר עת הוא נדרש לסחוב את המזרון מלווה בחברו הקרוב, כן הכל נעשה בתהליכים קלים ומתוחכמים על בסיס משיכת חוטים ולחיצה על לחצנים ייעודיים: סוף עידן הכוח, תחילת עידן היעילות, והכל במיטת וינטאג' בעלת צביון עתיק כביכול: מדהים!
 
צרו קשר עם חנות המיטות המתקדמת והתחילו את המסע אל עבר מיטות נוער וינטאג'
 
ייעוץ חינם, הגעה למיטות הכי נחשבות והכי מתאימות לחדרים שלכם, הסתמכות על מזרונים אורטופדיים, בריאים ונוחים בלבד, הובלת המיטה והרכבתה בבית הלקוח.
 
היו עמנו בקשר ונסייע לכם לאתר ולייבא מיטות נוער בעיצוב וינטאג' ישירות לבתיכם!