חדרי ילדים

 
 

 
   
 
חדרי תינוקות

חדרי תינוקות חדרים להלנת תינוקות צריכים לשדר שלווה ורוגע אשר יגרמו לתינוק להיות כמה שיותר שקט. הדבר יביא אותו לכדי הנאה אמתית מהחדר בו ה

פורסם: 6/23/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית חדרי תינוקות
חדרי תינוקות
 
חדרים להלנת תינוקות צריכים לשדר שלווה ורוגע אשר יגרמו לתינוק להיות כמה שיותר שקט. הדבר יביא אותו לכדי הנאה אמתית מהחדר בו הוא נמצא. על חדרי תינוקות מעוצבים בסגנון ייחודי המאפיין תינוקות ניתן לברר בפורטל זה, וגם להכיר שיטות לעצב את החדר במשחקים ואביזרים שישמשו לתינוק סביבת בוטיק של ממש לחיות בה ולבלות בה בבטחה את לילותיו.

חדרי תינוקות להלנת תינוק בודד
 
בחדרי תינוקות אלו יש מקום ללול, וילון וטפטים מעוצבים על הקירות. בלול מומלץ להשקיע מאד, משום שהוא צפוי להיות הלול היחיד בחדר, מה שאומר שצריך לחשוב על הגודל שלו, ועל הרווחה שתהיה לתינוק בתוכו. חדרי תינוקות שכאלו יכולים לארח תינוק בודד בהנאה רבה במיוחד אם יש בהם כל מיני אביזרים להרגעת התינוק כמו תיבות נגינה שקטות, אביזרים המשמיעים רעשים מרטיטים ומרגיעים וכמובן צעצועים בהישג יד.

חדרי תינוקות להלנת מספר תינוקות
 
בחדרי תינוקות אלו נדרש מקום למספר לולים ועריסות נייחות. יש לשקול היטב כיצד פתרונות הלינה ימוקמו, והיכן הם יוצבו בחדר. חשוב ללוות את עבודת עיצוב החדר עם מומחה עיצוב חדרי תינוקות אשר גם יספק פתרונות הלנה הולמים וגם ידאג שהחדר יהיה כמה שפחות צפוף וכמה שיותר מענג עבור התינוקות. ההמלצות שלנו הן לא ליצור הפרדה בכזה חדר, אבל כן להכין את החדר ליום בו הם יגדלו, ילמדו לדבר ויבטאו רצונות משלהם: הפרדה בצבעי הארונות והמדפים למשל יכולה להיות פתרון התחלתי טוב.
 
חיבור חדר התינוקות לעיצוב הבית
 
מבואת הכניסה של חדר התינוקות צריכה להכיל אלמנטים שזהים לאלמנטים של הבית על מנת שכאשר התינוקות יגדלו והחדר ישמש כחדר אחר, ניתן יהיה לגור בו ולא להתייחס אליו כחדר המעוצב באופן מגושם. אם יצא לכם עיצוב שונה בתכלית מעיצוב הבית, ניתן להפנות את עבודת עיטור התפאורה בחדר – למעצבים מקצועיים אשר ימצאו את הנוסחה העיצובית של מבואת הכניסה אליו, שתשלב מחד אלמנטים של הבית ומאידך את האלמנטים החדשים של חדר התינוקות שלכם. אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בעיצוב והכנת חדר התינוקות העתיד לבוא!
 
לאפיון חדרי תינוקות לתינוקות בודדים או רבים, אנא פנו לחברת עיצוב חדרי תינוקות!